DWD-MediaDWD-Media

informatief / betrokken / overzichtelijk

Carnaval programma

 

Programma Nispen 2018 (Aopelaand)

 

 Motto: kZien dubbel

 

 Zaterdag 10 februari:

 

In de ochtend en middag: Bezoek prinses met gevolg aan ouderen en zieken.

 

19.00 uur; Opening tentoonstelling 55 jaar carnaval in De Gouden Leeuw.

 

19.30 uur: Jubileumreceptie

 

21.00 uur: Jubileumfeest

 

 Zondag 11 februari:

 

13.00 – 17.00 uur: Jubileumtentoonstelling

 

14.00 uur: Vertrek optocht.

 

18.00 uur: Bekendmaking uitslag optocht.

 

19.00 uur: Open podium in De Gouden Leeuw.

 

 Maandag 12 februari:

 

13.00 tot 17.00 uur: Jubileumtentoonstelling

 

13.30 uur: Carnavalsbingo in De Gouden Leeuw

 

19.00 uur: Open podium

 

 Dinsdag 13 februari:

 

12.30 uur: ‘Pofferkes Prieke’ met de prinses.

 

14.30 uur: ‘Aopkesmiddag’.

 

20.00 uur: Centenbal in De Gouden Leeuw.

 

22.00 uur: Haringhappen in De Gouden Leeuw.

23.11 uur: Verkoop laatste veldteken en afschieten van de kraai.

 

 

 

Programma 2018 Wouwse Plantage (Mastepinnenlaand)

 

Motto: Tis un plaotje

 

 Zaterdag 10 februari:

 

12.00 uur: Lunche meej de prins in dorpshuis De Spil.

 

 Dinsdag 13 februari:

 

21.11 uur: Afsluiting carnaval 2018 in dorpshuis De Spil en bekendmaking winnaar carnavaleske fotowedstrijd.

 

23.11 uur: terugplaatsen Mastepin in het bos en bekendmaken motto 2019.

 

 

 

Programma Kruisland 2018 (Pompedurp)

 

 Motto: Op ut raantje

 

 Vrijdag 9 februari:

 

13.30-14.00 uur: Kinderoptocht.

 

14.00 uur: Pompedurps spektakel op de Markt.

 

  Zaterdag 10 februari:

 

14.11 uur: Kindermiddag in partycentrum Koch.

 

  Zondag 11 februari:

 

13.30 uur: Vertrek optocht.

 

19.00 uur: prijsuitreiking optocht in partycentrum Koch.

 

 Maandag 12 februari:

 

Zodra men wakker is: Katerbal in De Commerce.

 

14.11 uur: Frietjesbal in partycentrum Koch.

 

 Dinsdag 13 februari:

 

19.11 uur: Lampionnenoptocht vanaf dorpshuis Siemburg.

 

20.00 uur: Pompverbranding op de Markt.

 

 

 

 

Programma Heerle 2018 (Puitenlaand)

 

 Motto: Ut staot oe Flitsend

 

 Vrijdag 9 februari:

 

11.00 uur: Sleuteloverhandiging aan de prins op het schoolplein van Berkenveld.

 

11.15 uur: Kinderoptocht door het dorp

 

14.00 uur: Optreden kinderen voor hun ouders in de Afspanning.

 

 Zaterdag 10 februari:

 

11.00 uur: Puitebollenverkoop in Super de Buurt

 

15.30 uur: Puitelaand ed Talent!

 

 Zondag 11 februari:

 

12.30 uur: Uitreiking gevelprijs.

 

15.00 uur: Kindermiddag in De Afspanning.

 

20.00 uur: Dweilavond met start in ’t Schelmke. 

 

Maandag 12 februari:

 

14.11 uur: Vertrek optocht.

 

18.30 uur: Prijsuitreiking van de optocht in De Afspanning.

 

20.11 uur: Afsluiting carnaval bij ’t Boerinneke op het Kerkplein.

 

 Woensdag 14 februari:

 

15.00 uur: Haringhappen in café de Hazelaar

 

 

Programma 2018 Moerstraten (Mangelpeejenlaand)

 

 

 

Motto: Ut vlieg vorbij

 

 

 

Zaterdag 10 februari:

 

14.11 uur: Intocht en sleuteloverhandiging aan prins Ralph I

 

14.22 uur: Vertrek optocht en aansluitend feestmiddag in café De Bakker

 

16.44 uur: Prijsuitreiking in café De Bakker

 

17.00 uur: Vastenavondbal met dweilband d'Heitrappers en een discotheek.

 

 

 

Zondag 11 februari:

 

14.11 uur: Kullekusbal met verassingen in de feestzaal aan de Moerstraatseweg 136.

 

19.33 uur: Carnavalsdisco voor de oudere jeugd in café De Bakker. Afsluiting om 22.11 uur.

 

 

 

Dinsdag 12 februari:

 

19.11 uur: Lampionnenoptocht. Vertrek vanaf café De Bakker. Na afloop neerhalen van de Jeugdpeej

 

19.44 uur: Afscheidreceptie nar P in café De Bakker.

 

20.44 uur: Aansluitend Vastenavondbal met d'Heitrappers in café De Bakker.

 

23.11 uur: Neerhalen van de 'Peej'

 

23.15 uur: Sluiting carnaval Moerstraten

 

 

Programma 2018 Wouw (Paplaand)


Motto: We emme de smaok te pakke


 Vrijdag 9 februari:


10.15 uur: Scholenoptocht naar de Markt.


10.50 uur: intocht prins Eduward dún Jirste bij Taante Jaans op de Markt.


 Zaterdag 10 februari:


21.11 uur: Après-skifeest in zaal Donkenhof.


 Zondag 11 februari:


15.00 uur: Kindermiddag in de Geerhoek.


 Maandag 12 februari:


18.00 uur: Kinderdweilavond. Vertrek in De Geerhoek en daarna door het dorp.


21.11 uur: Belze N’aovond in zaal Donkenhof.


 Dinsdag 13 februari:


13.11 uur: Optocht vanaf de Donkenweg.


17.30 uur: Prijsuitreiking in de Geerhoek.


19.00 uur: Afsluiten carnaval bij carnavalsmascotte Taante Jaans op de Markt.