DWD-MediaDWD-Media

informatief / betrokken / overzichtelijk

 Orkesten Oranje mogen weer!!

Na ruim 3 maanden van stilzitten en afwachten mocht het harmonieorkest van Oranje en jeugdorkest Bravo op 18 juni weer gaan repeteren. Het Malletkorps van Oranje was al eerder op 2 juni gestart.

Alles uiteraard volgens de richtlijnen van het RIVM en protocol van het overkoepelend orgaan voor muziekgezelschappen KNMO; maximaal 30 muzikanten op een afstand van 2 meter van elkaar. Een hele puzzel. Inmiddels is het aantal muzikanten per 1 juli naar boven toe bijgesteld. Ook de opleidingen binnen onze vereniging zijn weer begonnen. Iedereen, jong en oud, die graag een instrument wil leren spelen kan bij Oranje muziekles volgen, het maakt niet uit voor welk instrument. Deze muzieklessen worden door professionele docenten gegeven in ons eigen leslokaal in CC de Geerhoek of op locatie bij de docent. In de kosten van deze muzieklessen wordt door onze vereniging tegemoetgekomen. Heb je interesse? Stuur dan een email naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of neem contact op met Christian van Dongen 06-46962330. Wil je een keertje komen kijken op een van de repetities? Dat kan; dinsdagavond vanaf 20.30 uur Malletkorps, donderdagavond vanaf 18.45 uur Jeugdorkest Bravo en vanaf 20.00 uur het Harmonieorkest.

 

 

je leren?