DWD-MediaDWD-Media

informatief / betrokken / overzichtelijk

Stichting Wees een Lach biedt Bulgaarse weeskinderen een onvergetelijke vakantie!

Stichting Wees een Lach organiseert iedere zomer een onvergetelijke vakantie voor weeskinderen in Bulgarije. Samen met een groep vrijwilligers gaan wij op reis met 48 kinderen uit een Bulgaars tehuis.

 

De situatie van veel kinderen in Bulgarije, vooral zigeunerkinderen, is nog steeds schrijnend. Ouders hebben niet genoeg geld om voor deze kinderen te zorgen of hebben al teveel kinderen om voor nog een kind te kunnen zorgen. Veel van deze kinderen belanden in Bulgaarse tehuizen waar zij door het jaar heen verzorgd worden, kunnen eten en naar school kunnen. Voor sommige kinderen is er de mogelijkheid om tijdens de vakanties naar hun ouders of familie te gaan. Voor enkele kinderen is deze mogelijkheid er echter niet, omdat zij wees zijn, afgestaan zijn of niemand weet wie hun ouders of familie zijn. Deze kinderen verdienen echter ook om eens te ervaren wat het is om zorgeloos plezier te kunnen maken en om één op één contact te ervaren. Dit willen wij dan ook bewerkstelligen met onze stichting. Wij gaan ervoor zorgen dat deze kinderen twee weken lang alleen maar leuke dingen mogen doen, ijsjes mogen eten, spelletjes mogen doen, mogen knutselen en mogen ervaren hoe het voelt als er mensen zijn die zich even alleen op hen richten en er even alleen voor hen zijn. Om het project mogelijk te maken en wij zelf alles moeten bekostigen om de kinderen op vakantie te laten gaan naar een hotel of vakantiehuis en de spullen voor de activiteiten te regelen, zoeken wij sponsors. Door uw sponsoring in de vorm van spullen of met een donatie van een door u gekozen geldbedrag kunnen wij deze kinderen een onvergetelijke vakantie bieden. Wilt u meer over onze stichting en het project weten? Kijk dan op onze website: www.weeseenlach.nl of mail ons: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.