DWD-MediaDWD-Media

informatief / betrokken / overzichtelijk

De Krant regio Wouw 21 augustus 2014 (706) De Krant regio Wouw 21 augustus 2014 (706)

Mannenkoor Fortissimo zingt in de Synagoge

Tijdens Kunsten in de Monumenten, op zondag 14 september, zingt Mannenkoor Fortissimo twee keer in de Synagoge te Bergen op Zoom. Van 13.30 tot 14.00 uur en van 15.30 tot 16.00 uur. De Synagoge is te vinden aan de Koevoetstraat. Fortissimo zal tijdens dit Kunsten in de Monumenten een gevarieerd programma ten gehore brengen. In ieder geval komen stukken van Poulenc, Albert de Klerk en Vaughan Williams aan de orde. Enkele spirituals en zeemansliederen zullen zeker niet ontbreken. Jarenlang zette

Lees meer...

KringProef 2014: win een passe-partout óf de Theater Straatprijs

Het is inmiddels een vast onderdeel van de programmering van De Kring aan het begin van het theaterseizoen: KringProef. Op zaterdag 13 september organiseert De Kring de derde editie: ’s middags een verrassend, interactief programma voor kinderen en zoals altijd blijft het avondprogramma voor volwassenen zo lang mogelijk geheim. Proeven van het nieuwe seizoen, dat staat centraal. KringProef 2014 is helemaal gratis, wel graag een kaartje reserveren voor de middag en/of avond. De jongste theaterliefhebbers kunnen zich vanaf 14.00 uur (laten) vermaken in foyer van De Kring. Er wordt geschminkt, kinderen kunnen op de foto met Woezel en Pip, er kan geknutseld worden en natuurlijk zijn er ook enkele supertoffe previews van voorstellingen. Bovendien wordt er een familie-passe-partout uitgereikt dat recht geeft op een seizoen lang gratis toegang tot alle familievoorstellingen in De Kring! Het avondprogramma blijft zo lang mogelijk een verrassing, zodat iedereen echt kan proeven van iets nieuws, iets

Lees meer...

Lancering Sjors Creatief

Op 26 september spetterende uitreiking van cultureel boekje Na het enorme succes van Sjors Sportief, waarbij kinderen in aanraking worden gebracht met allerhande sportieve activiteiten, biedt De Kring Educatie met ingang van dit schooljaar een vergelijkbaar cultureel programma: Sjors Creatief. Vanuit het creatieve veld zijn inmiddels een hoop kennismakingscursussen aangemeld waarop basisschoolleerlingen zich kunnen inschrijven. Via Sjors Creatief kunnen zij op een laagdrempelige en toegankelijke manier kennismaken met cultuur, zonder meteen lid te hoeven worden van een vereniging of club. Aftrap 26 september Op vrijdagmiddag 26 september om 14.30 uur vindt, onder aanwezigheid van wethouder van Cultuur Hans Verbraak, op het Tongerloplein de feestelijke aftrap plaats van Sjors Creatief. Zo’n 150 leerlingen uit de gemeente Roosendaal hebben dan net in het kader van Roosendaal Danst! de educatieve dansvoorstelling Si-Lin van het Internationaal Danstheater bijgewoond. Op het Tongerloplein wordt aansluitend de eerste editie van Sjors Creatief aan hen gepresenteerd. Op die vrijdag krijgen

Lees meer...

Donornier komt in veel gevallen te laat

Nierstichting start campagne om wachtlijst te verkorten Bussum, 8 september 2014 - Stop het wachten! Met deze noodkreet start de Nierstichting deze week een campagne waarin zij aandacht vraagt voor het feit dat het leven van veel nierpatiënten in het teken staat van wachten: aan de dialyse, op een donornier of …tot het te laat is. Jaarlijks overlijdt 1 op de 6 dialysepatiënten. De gemiddelde wachttijd voor een donornier is bijna vier jaar. Ieder jaar komt voor 200 mensen op de wachtlijst een donornier te laat. Dat moet anders. De Nierstichting vindt 4 jaar wachten onacceptabel en start daarom de campagne ‘De wachtlijst moet korter!’, vooruitlopend op de collecteweek die 14 september begint. De opbrengst van de collecte wordt ingezet om de wachtlijst in te korten.   Het leven van nierpatiënten staat in het teken van wachten. Dialysepatiënten zitten zo’n drie keer per week vier uur vast aan een apparaat, te wachten

Lees meer...

10de seizoen van Podium Kloosterhof gaat van start!!

Podium Kloosterhof bestaat dit jaar tien jaar en dat gaan we vieren. Met trots presenteren wij ons jubileumprogramma. Ook dit seizoen natuurlijk weer zoals gebruikelijk een 'voor elk wat wils' programma maar wel met een aantal bijzondere, feestelijke voorstellingen. Guido Weijers opent ons theaterseizoen met zijn try-out voor de oudejaarsconference 2014 en Jan Rot sluit het seizoen af met een feestelijk jubileumconcert. Wij zijn blij dat hij dat voor zijn rekening neemt, Jan is immers de meest trouwe artiest in ons theater. Daarnaast zijn wij er trots op dat hij inwoner is van onze gemeente. Onze jeugdvoorstelling is BRANDWEERMAN SAM LIVE! in 'PIEKEPOLDER OP STELTEN'. Voorts hebben wij Mark van de Veerdonk, een wervelende ABBA Tribute Band, The Beatles Revival, gitaarvirtuoos Harry Sacksioni, uiteraard weer onze vrienden van het Echt Antwaarps Teater en nog een aantal aansprekende voorstellingen. Door de medewerking van de gemeente Woensdrecht, de sponsors: Rabobank, MFC Kloosterhof,

Lees meer...

DE KRANT REGIO WOUW 21 AUGUSTUS 2014 (706)